Sociální pracovník/ce / Sociální pracovníci specialisté v oblasti péče o děti a mládež (kromě péče o zdravotně postižené)

FirmaCENTRUM SOCIÁLNÍCH A ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB MĚSTA PŘÍBRAM
ÚvazekHPP
Mzda29 620 Kč až 43 330 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

Pozice: sociální pracovník/ce
Kontakt: Němcová Miroslava Mgr., tel.: 778 751 173, e-mail: [email protected]
První kontakt telefonicky nebo e-mailem.

Náplň práce:
vyhledávání rodin s dětmi, které mohou být potencionálně v nepříznivé sociální situaci, poskytování sociálně-právního poradenství rodinám s dětmi v nepříznivé sociální situaci a pomoc při aktivním řešení jejich aktuálních problémů, poskytování pomoci rodinám s výchovnými, vzdělávacími a sociálním těžkostmi a dalšími potížemi souvisejícími s péčí o dítě a obstaráním domácnosti.
Zaměstnanecké výhody:
5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, stravenky, zvýhodněné mobilní tarify
Nástup od 1.3.2024 do 31.8.2024.
Mzda: 29 620,- až 43 330,- Kč
Místo výkonu práce: Centrum sociálních a zdravotních služeb města Příbram - Čs.Armády, Čs. armády č.p. 5,
Příbram IV

Požadujeme:

minimální požadované vzdělání:bakalářské

Nabízíme:

adresa pracoviště:Čs. armády 5, Příbram, Česko
mzda, plat (hrubý):29 620 Kč až 43 330 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:pružná pracovní doba
datum nástupu:co nejdříve, nebo ihned
datum ukončení pracovního poměru:31. 08. 2024

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:CENTRUM SOCIÁLNÍCH A ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB MĚSTA PŘÍBRAM, IČ: 47067071
datum zveřejnění nabídky práce:26. 02. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Mgr. Miroslava Němcová
telefon:778 751 173
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma CENTRUM SOCIÁLNÍCH A ZDRAVOTNÍCH SLUŽEB MĚSTA PŘÍBRAM u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 29 620 Kč až 43 330 Kč ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: pružná pracovní doba ; Adresa práce: Čs. armády 5, Příbram, Česko ; Nástup: co nejdříve, nebo ihned ; do: 31. 08. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.

Abyste zvýšili své šance, doporučujeme poslat rovnou (nebo později až od personalisty/tky dostanete kontaktní email) CV ve formátu PDF, nebo DOCx a kontaktní údaje na vás. Pokud do žádosti o práci uvedete i svou motivaci proč chcete na dané pozici pracovat a prokážete své zkušenosti a znalosti, tak si velmi pomůžete.